UAB

HOE BEREIK JE ONS?

Universitaire Associatie Brussel
Zespenningenstraat 70 (1ste verdieping)
1000 Brussel
P/A EhB – Campus Bloemenhof

associatie@vub.be

Kom met het openbaar vervoer naar de campus?
Neem de trein naar Brussel centraal.  Van Brussel centraal is het 10 min stappen tot het Bloemenhofplein.

Er is voldoende betalende parkeermogelijkheid in de buurt.

UAB medewerkers

Dr. Ruddy Verbinnen

Algemeen Coördinator UAB
ruddy.verbinnen@vub.be

Arno Boonants (deeltijds)

Beleidsmedewerker Lerarenopleidingen en UAB Sportraad
arno.boonants@vub.be

Manon Engels (deeltijds)

Beleidsmedewerker Flexibele leerpaden en Studentenaangelegenheden
manon.engels@vub.be

Secretariaat (enkel op maandagen en dinsdagen open)

associatie@vub.be

STEM-Steunpunt Brussel medewerkers

Prof. Em. Henri Eisendrath

Voorzitter stuurgroep UAB
STEM-Steunpunt Brussel
henri.eisendrath@vub.be

Dr. Zino Boisdenghein

Beleidsmedewerker
 UAB STEM-Steunpunt Brussel
zino.boisdenghein@vub.be

Dr. Ronny Merken

Beleidsmedewerker
UAB STEM-Steunpunt Brussel
ron.merken@vub.be

Zespenningenstraat 70 (1ste verdieping) - 1000 Brussel - associatie@vub.be
© 2021 - Universitaire Associatie Brussel
X